Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jadwigi, Leonarda, Teresy 15 Października 2018, 14:57
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Sport
13 Czerwca, 2018

Piłka nożna: Polonia ogłosiła plan przygotowań

Znany jest już plan przygotowań czwartoligowej Polonii Kępno do nowego sezonu. Przygotowania pod wodzą Bogdana Kowalczyka piłkarze z Alei Marcinkowskiego rozpoczną już 10 lipca. W notatniku trenera znalazły się cztery mecze kontrolne. Pierwszym przeciwnikiem będzie OKS Olesno.

Kontrolne spotkanie z trzynastym zespołem Opolskiej czwartej ligi zaplanowano na wtorek, 17 lipca. Cztery dni później (21 lipca) kępnianie rozegrają drugą potyczkę kontrolną. Tym razem rywalem czwartoligowca z Kępna będzie również czwartoligowy Sokół Marcinkowice, a spotkanie zostanie rozegrane najprawdopodobniej na obiekcie przy Alejach Marcinkowskiego. Kolejnym rywalem Polonii w meczach kontrolnych będzie WKS Wieluń (24 lipca), a w ostatnim sprawdzianie przed startem rozgrywek ligowych Polonia zagra z LZS-em Starowice. Dla kępińskiego zespołu, jak i pozostałych czwartoligowców, będzie to niezwykle krótki, ale zarazem intensywny okres przygotowawczy. Rozgrywki w nowej czwartej lidze ruszają już 3 sierpnia. Będzie to jeden z najciekawszych czwartoligowych sezonów od lat. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, bo liga zdaniem kibiców będzie bardzo mocna i wyrównana.

~ BAS

Więcej w nr 24 (1279) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!