Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 09:27
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Sport
10 Grudnia, 2020

Piłka nożna: Polonia nie myśli o problemach i walczy do końca

Dramatyczna sytuacja Polonii Kępno nie ma wpływu na grę piłkarzy. W czterech ostatnich meczach kępiński zespół zdobył siedem punktów i cały czas potwierdza, że sportowo zasługuje na grę w czwartej lidze.

Pieniądze nie grają – mogliby powiedzieć trenerzy i piłkarze Polonii Kępno. Klub z Alei Marcinkowskiego jest nad przepaścią, ale wciąż walczy na boisku. Po niezwykle emocjonującym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu ekipa Bogdana Kowalczyka zremisowała w ostatniej kolejce rundy jesiennej z Victorią Września 2:2 (2:2), wiceliderem i jednym z głównych kandydatów do gry w trzeciej lidze. Łezka kręci się w oku patrząc na zbliżający się nieuchronnie koniec drużyny i jej występów w czwartej lidze. Ostatnie wyniki pokazują bowiem, że Bogdanowi Kowalczykowi i Przemysławowi Ferencowi udało się stworzyć drużynę, która trzyma się razem w czasach najtrudniejszego kryzysu.

~ BAS

Więcej w nr 50 (1407) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!