Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jolanty, Lotara, Wita 16 Czerwca 2024, 02:35
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Sport
10 Maja, 2023

Piłka nożna: Polonia dopisuje punkt po meczu z Mieszkiem

Piłkarze z zaplecza trzeciej ligi mają za sobą majowy maraton. Nie zabrakło przełamań i sporych niespodzianek. Za sporą należy uznać wynik pojedynku w Słupcy, gdzie miejscowy SKP ograł faworyzowaną Iskrę Szydłowo. Zwycięstwo SKP sprawiło, że walka o utrzymanie dostarczy jeszcze większych emocji.

Jeden punkt w dwóch domowych meczach, jedna strzelona i dwie stracone bramki. To majowy bilans Polonii 1908 Marcinki Kępno w czwartej lidze. Walka o utrzymanie nabrała jeszcze większych rumieńców, a to głównie za sprawą piłkarzy ze Słupcy, którzy w dwóch ostatnich kolejkach zainkasowali cztery punkty. Na przeciwnym biegunie tabeli bez większych zmian. Stawkę otwiera rewelacyjna w tym sezonie Noteć Czarnków. Tuż za nią znajduje się solidna grupa pościgowa, z Centrą Ostrów Wielkopolski na czele.

~ BAS

Więcej w nr 19 (1529) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!