Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 10:36
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Sport
7 Stycznia, 2021

Piłka nożna: Pokonali koronawirusa i jesień dograli do końca

W Kępnie nie ma zbyt wielu powodów do zadowolenia po pierwszej części rozgrywek. W rundzie rewanżowej jedyny nasz przedstawiciel na tym szczeblu rozgrywkowym, jeśli w ogóle przystąpi wiosną do rozgrywek, będzie walczyć o ligowy byt. Jasne cele mają również piłkarze z Wrześni i Nowych Skalmierzyc, którzy z kolei rwą się o prawo gry w trzeciej lidze.

Jesień w czwartej lidze obfitowała w wiele ciekawych wydarzeń. Kto zaskoczył pozytywnie, a kto zawiódł? Jak poradzili sobie beniaminkowie? Jaki był najciekawszy mecz? Które drużyny najbardziej zasługują na awans, a które do końca będą bić się o utrzymanie? Pierwsza część sezonu była solidnie storpedowana przez pandemię koronawirusa. Wiele meczów odwoływano, ale czwartoligowcom udało się ostatecznie rozegrać całą rundę i symbolicznie pokonać koronawirusa.

~ BAS

Więcej w nr 1 (1410) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!