Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agnieszki, Amalii, Czecha 20 Kwietnia 2021, 18:46
Dziś 13°C
Jutro 14°C
Sport
13 Stycznia, 2021

Piłka nożna: Pięciu kandydatów do gry w czwartej lidze

Kibice Orła Mroczeń i GKS-u Rychtal z niecierpliwością mogą wypatrywać w kierunku odległej, póki co, rundy wiosennej. W rewanżowej części sezonu nasi przedstawiciele na tym szczeblu rozgrywkowym będą walczyć o najwyższe cele, ale na półmetku na najlepszej drodze do awansu są gracze SKP Słupca.

Nieco ponad miesiąc temu rozegrano ostatnie mecze jesiennej części rozgrywek o mistrzostwo grupy trzeciej piątej ligi, w której rozegrano siedemnaście kolejek rundy jesiennej. Liderem na półmetku jest SKP Słupca, a ligową tabelę zamyka Lew Pogorzela. Drużyna SKP pozycję lidera po pierwszej fazie rozgrywek zapewniła sobie na samym finiszu jesiennych zmagań na zapleczu czwartej ligi. Różnice w czołówce tabeli są jednak nieznaczne. Wydaje się, że walkę o prawo gry w czwartej lidze stoczą dwa zespoły, ale w grze o awans może liczyć się w sumie pięć drużyn.

~ BAS

Więcej w nr 2 (1411) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!