Alfa, Leonii, Tytusa 20 Kwietnia 2024, 07:28
Dziś 8°C
Jutro 5°C
3 Lutego, 2022

Piłka nożna: Paweł, trzymaj się!

W sobotni wieczór, 29 stycznia br., „Zawisza” zmierzył się w Ostrzeszowie z miejscową „Victorią”. Gospodarze, zajmujący po rundzie jesiennej 19. miejsce w 4. lidze, w pierwszej połowie napędzili „Zawiszy” stracha, wbijając mu szybko dwa gole. W drugiej połowie role się odwróciły. Zespół z Łęki wygrał ten mecz 4:3.

Sparing rozegrano na sztucznej płycie stadionu w Ostrzeszowie. Faworytem tego meczu była z pewnością „Victoria”, grająca przecież dwa poziomy wyżej niż „Zawisza”. - Gospodarze w pierwszych dwudziestu minutach mocno nas przycisnęli. Na szczęście skończyło się tylko na dwóch straconych golach – ocenia trener „Zawiszy”, Paweł Chałubiec. Bramki dla ostrzeszowian zdobyli Robert Skrobacz i Michał Mazurek. - W drugiej połowie otrząsnęliśmy się i zaczęliśmy grać swoje – dodaje. Druga odsłona to prawdziwy popis lidera okręgówki.