Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Augustyna, Ingi, Jaromira 29 Maja 2020, 02:11
Dziś 10°C
Jutro 15°C
Sport
24 Kwietnia, 2019

Piłka nożna: Patryk Tuszyński katem Wisły

Runda zasadnicza w Lotto Ekstraklasie dobiegła końca. W ostatniej kolejce tej części sezonu padło aż dwadzieścia siedem goli. Na ten dorobek złożyły się między innymi trafienia pochodzącego z Domasłowa byłego zawodnika kępińskich Marcinków.

W meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin wygrali na własnym stadionie z Wisłą Karków 3:1 (2:0). Bohaterem lubinian został Patryk Tuszyński. Pochodzący z Domasłowa wychowanek Marcinków Kępno dobił krakowian dwoma trafieniami. Podopieczni Bena van Daela umocnili się w czołówce rozgrywek i zakończyli tę część sezonu na piątym miejscu. Dla Patryka Tuszyńskiego były to bramki numer osiem i dziewięć w obecnym sezonie. Taki wynik daje mu ósme miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników Lotto Ekstraklasy. Takim samym dorobkiem legitymuje się też inny wychowanek kępińskich Marcinków, Kamil Drygas.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!