Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Kamila, Kornelii 31 Marca 2020, 12:36
Dziś 2°C
Jutro 6°C
Sport
20 Lutego, 2020

Piłka nożna: Ostatnia prosta przygotowań piłkarskich

Piłkarska wiosna zbliża się wielkimi krokami. Już za nieco ponad dwa tygodnie ruszy runda rewanżowa w grupie drugiej trzeciej ligi, a nieco ponad trzy tygodnie pozostały z kolei do inauguracji piłkarskiej wiosny w rozgrywkach czwartej i piątej ligi. Podczas minionego tygodnia swoje spotkania kontrolne rozegrały prawie wszystkie drużyny występujące w tych ligach i klasach rozgrywkowych.

Podopieczni Ryszarda Wieczorka z KKS-u Kalisz zremisowali 1:1 w rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim sparingu z GKS-em Tychy. W 4. minucie spotkania, bramkę dla kaliszan zdobył Robert Tunkiewicz. Mimo różnicy dwóch klas rozgrywkowych, obie drużyny zagrały na wyrównanym poziomie. W dominujących fragmentach, to KKS Kalisz przeważał w posiadaniu, jednak w stworzonych sytuacja brakowało skuteczności. Podopieczni Ryszarda Wieczorka nie ustrzegli się paru błędów w defensywie, ale nie miały one przełożenia na zdobyte bramki w zespole GKS-u Tychy. Pierwsza bramka, przy ulicy Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim padła już w 4. minucie, gdy Robert Tunkiewicz wykorzystał dogranie piłki przez Daniela Kamińskiego i z jedenastu metrów pokonał tyskiego bramkarza.

~ BAS

Więcej w nr 8 (1365) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!