Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Pankracego, Renaty, Ryszarda 4 Kwietnia 2020, 06:26
Dziś 7°C
Jutro 8°C
Sport
15 Stycznia, 2020

Piłka nożna: Orzeł zacznie u siebie

We wtorek, 7 stycznia do zajęć po kilkutygodniowej przerwie wrócili piłkarze Orła Mroczeń. W rundzie jesiennej podopiecznym Marka Wojtasiaka udało się zrealizować jeden z celów, którym było między innymi zajęcie miejsca w ścisłej czołówce. Runda rewanżowa obecnego sezonu rozpocznie się w weekend 14-15 marca, wtedy mroczenianie na własnym stadionie zmierzą się z SKP Słupca. W rundzie wiosennej piłkarzy z Mroczenia czeka piętnaście kolejek ligowych.

Wydział Gier Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił zestaw par w wiosennym terminarzu rozgrywek grupy Wielkopolskiej czwartej ligi. Runda rewanżowa obecnego sezonu rozpocznie się w połowie marca. Po przerwie zimowej piłkarze wybiegną na boiska w weekend 14-15 marca. Tymczasem ostatnia kolejka sezonu zostanie rozegrana 20 czerwca. Orzeł Mroczeń, teoretycznie, będzie miał dosyć łatwy początek sezonu, bowiem już w pierwszej kolejce zmierzy się przed własną publicznością z szóstym zespołem pierwszej części sezonu, a więc ekipą SKP Słupca.

~ BAS

Więcej w nr 3 (1360) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!