Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marka, Wiktoryny, Zenona 29 Marca 2020, 23:22
Dziś 5°C
Jutro 3°C
Sport
28 Sierpnia, 2019

Piłka nożna: Orzeł wciąż bez porażki, Marcin Górecki nie do zatrzymania

Na zapleczu czwartej ligi już tylko dwie drużyny zachowały komplet punktów, a prowadzenie w tabeli utrzymał sensacyjny lider z Wilczyna. W minionej kolejce Wilki nie dały szans drużynie z Rychwała, gromiąc Zjednoczonych 7:2 (1:1). Drugie miejsce z kompletem punktów zajmuje Odolanovia Odolanów, ale ulega ona Wilkom gorszym bilansem bramkowym. Kontakt z czołówką utrzymuje Orzeł Mroczeń, choć po pięciu kolejkach strata drużyny Marka Wojtasiaka do prowadzącej dwójki wynosi cztery punkty. Mroczenianie tym razem zremisowali na wyjeździe z Polonusem Kazimierz Biskupi 1:1 (1:0). Bohaterem Orła znów został Marcin Górecki, który notuje niezwykle wyśmienity początek sezonu.

Marcin Górecki ma za sobą wyśmienity początek sezonu. Czołowy snajper rozgrywek tym razem zdobył bramkę w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Polonusem Kazimierz Biskupi. Tydzień wcześniej zanotował hattricka w wygranym wysoko spotkaniu z Raszkowianką Raszków. Napastnik na listę strzelców wpisał się jeszcze na inaugurację, kiedy to jego Orzeł zremisował na wyjeździe z SKP Słupca. Pod wrażeniem występów Marcina Góreckiego są wszyscy obserwatorzy rozgrywek na zapleczu czwartej ligi. Forma snajpera nie do końca przekłada się jednak na dorobek Orła. Drużyna z Mroczenia po trzech kolejkach zgromadziła pięć punktów. Złożyło się na to zwycięstwo i dwa remisy. W Kazimierzu Biskupim mroczenianie mogli po cichu liczyć na zwycięstwo, ale goście nie do końca skoncentrowani weszli w mecz.

~ BAS

Więcej w nr 35 (1341) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!