Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Pankracego, Renaty, Ryszarda 4 Kwietnia 2020, 09:21
Dziś 7°C
Jutro 8°C
Sport
30 Stycznia, 2020

Piłka nożna: Orzeł trenuje na miejscu

W poniedziałek, 3 lutego piłkarze Orła Mroczeń rozpoczną dochodzeniowy obóz przygotowawczy. Bazą treningową trzeciego zespołu piątej ligi będą obiekty Spółki Projekt Kępno. W okresie od 3 do 7 lutego podopieczni Marka Wojtasiaka odbędą siedem jednostek treningowych. Obóz dochodzeniowy rozpoczną i zakończą mecze kontrolne z Prosną Wieruszów i Motorem Praszka.

Przygotowania Orła do rundy rewanżowej piątej ligi (rozgrywki ruszają w połowie marca) wchodzą w kolejny etap. Obóz dochodzeniowy mroczenian odbywać się będzie na obiektach Spółki Projekt Kępno. Drużyna Marka Wojtasiaka korzystać będzie z boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sportowej oraz siłowni Hali Widowiskowo-Sportowej. Treningi przeplatane będą odnową biologiczną i zajęciami na basenie Qarium. Podczas obozu piłkarze trenować będą dwa razy dziennie. Zaplanowane są trening na siłowni, a następnie na płycie boiska. Mroczenianie pracować będą nad motoryką, odbędą też zajęcia z piłkami. Obóz dochodzeniowy potrwa od 3 do 7 lutego.

~ BAS

Więcej w nr 5 (1362) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!