Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Erwiny, Henryka, Mariusza 19 Stycznia 2020, 19:19
Dziś 3°C
Jutro 2°C
Sport
18 Lipca, 2019

Piłka nożna: Orzeł rozpoczął przygotowania

Po trwających blisko miesiąc urlopach piłkarze Orła Mroczeń rozpoczęli okres przygotowań do sezonu w piątej lidze. Przygotowania pod wodzą Marka Wojtasiaka piłkarze z Mroczenia rozpoczęli 9 lipca. W notatniku trenera znalazło się sześć meczów kontrolnych. Pierwszy mecz sparingowy mroczenianie mają już za sobą. W piątek pokonali oni na wyjeździe TOR Dobrzeń Wielki.

Przygotowania do nowego sezonu drużyna z Mroczenia rozpoczęła 9 lipca. Gracze Orła trenują głównie na obiekcie GKS-u w Grębaninie. Jak udało nam się ustalić, w składzie drużyny Orła nie dojdzie do większych zmian kadrowych. Pierwszy mecz kontrolny piłkarze z Mroczenia rozegrali niespełna miesiąc przed startem nowego sezonu. Rywalem Orła w prologu był TOR Dobrzeń Wielki, który w poprzednim sezonie występował w opolskiej czwartej lidze.

~ BAS

Więcej w nr 29 (1335) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!