Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Kariny, Olgi 11 Lipca 2020, 19:15
Dziś 13°C
Jutro 19°C
Sport
10 Maja, 2019

Piłka nożna: Orzeł rozjechał starego znajomego

W majowy weekend wolnego nie mieli piłkarze na zapleczu czwartej ligi. W tych dniach rozegrane zostały bowiem 23. oraz 24. seria gier w Lidze Międzyokręgowej. Na sześć kolejek przed końcem sezonu Victoria Ostrzeszów jest już jedną nogą w czwartej lidze. Do pełni szczęścia ostrzeszowianie potrzebują zwycięstwa w najbliższym meczu z Astrą Krotoszyn. O zupełnie inne, choć nie mniej ambitne, cele walczy również Orzeł Mroczeń. Drużyna Marka Wojtasiaka dzięki weekendowym wynikom wróciła do gry o podium. Remis i wygrana podreperowały dorobek mroczenian, których strata do podium wynosi obecnie trzy punkty.

Podopieczni Marka Wojtasiaka weekendowe występy rozpoczęli od wyjazdowego starcia z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski. Faworyt był zdecydowanie jeden, ale mroczenianie nie zamierzali lekceważyć rywala, z którym zawsze grało im się ciężko. I pierwsza część meczu potwierdziła te słowa, bowiem po pierwszej połowie starcia Białego Orła z Orłem Mroczeń miejscowi mogli mieć nadzieję na wywalczenie przynajmniej punktu z mocnym rywalem. Tymczasem po przerwie podopieczni Marka Wojtasiaka zmietli koźminian z boiska.

~ BAS

Więcej w nr 19 (1325) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!