Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Liwiusza, Tekli 23 Września 2019, 11:41
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Sport
20 Grudnia, 2018

Piłka nożna: Orzeł ma plan na zimę

Znany jest dokładny plan przygotowań piłkarzy Orła Mroczeń do rundy rewanżowej obecnego sezonu. Drużyna prowadzona przez Marka Wojtasiaka przygotowania do decydującej części sezonu rozpocznie na początku stycznia przyszłego roku. W notatniku trenera znalazło się siedem terminów, w których rozegrają mecze kontrolne. Pierwszym przeciwnikiem będzie występujący w trzeciej lidze Agroplon Głuszyna, z którym czołowy zespół z zaplecza trzeciej ligi zmierzy się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kępnie.

Czołowy zespół nowo powstałej Ligi Międzyokręgowej będzie trenować trzy razy w tygodniu, mając do dyspozycji halę sportową, teren oraz kompleks boisk Orlik w Baranowie, własne boisko i znajdującą się przy nim siłownię. Ciężkie treningi będą przeplatane sparingami, a tych w notatniku trenera znalazło się siedem. Pierwszy z nich mroczenianie rozegrają w Kępnie, a rywalem Orła będzie trzecioligowy Agroplon Głuszyna. Kontrolne spotkanie z szesnastym zespołem grupy trzeciej, trzeciej ligi zaplanowano na sobotę, 12 stycznia (godz. 10:00). 23 stycznia, także w Kępnie, Orzeł zmierzy się z GKS-em Grębanin (23 stycznia, godz. 18:00). Kolejnym rywalem Orła w meczach kontrolnych będzie Lotnik Twardogóra, trzeci zespół Wrocławskiej Klasy A, z którym podopieczni Marka Wojtasiaka zmierzą się 2 lutego (godz. 14:00).

~ BAS

Więcej w nr 51 (1306) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!