Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Pauliny, Rudolfiny 26 Czerwca 2022, 21:30
Dziś 23°C
Jutro 30°C
Sport
2 Czerwca, 2022

Piłka nożna: Nielba popłynęła w Kępnie, kolejny milowy krok w kierunku utrzymania

Coraz ciekawiej w wyścigu o awans do trzeciej ligi. Żaden z głównych faworytów, a więc Unia Swarzędz oraz Nielba Wągrowiec, nie był w stanie wygrać swojego meczu podczas minionej kolejki. Skorzystała na tym Kotwica Kórnik, która po zwycięstwie nad outsiderem z Ostrzeszowa ma obecnie trzy punkty straty do lidera ze Swarzędza.

Polonia 1908 Marcinki Kępno pokonała przed własną publicznością Nielbę Wągrowiec 1:0 (0:0). To był wielki mecz biało-niebieskich, którzy po zwycięstwie nad wiceliderem rozgrywek zrobili kolejny milowy krok w kierunku utrzymania na zapleczu trzeciej ligi. W sukcesie podopiecznych Marcela Surowiaka nie było nic z przypadku. Piękna bramka była zwieńczeniem odważnych akcji i strategii nastawionej na dominowanie. Przez większą część spotkania to wszystko udawało się bardzo dobrze. Dlatego widownia mogła być usatysfakcjonowana tak z gry, jak i wyniku.

~ BAS

Więcej w nr 22 (1481) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!