Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 07:08
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Sport
12 Sierpnia, 2021

Piłka nożna: Na patrzenie w tabelę jest za wcześnie, ale start kępnian może napawać optymizmem

Po dwóch kolejkach na zapleczu trzeciej ligi komplet punktów ma już tylko Nielba Wągrowiec. Bez przegranej jest jeszcze dziewięć zespołów, ale mają one punkty stracone w meczach remisowych.

Efektowne zwycięstwo 2:0 w derbach z Victorią Ostrzeszów i remis 1:1 z jednym z kandydatów do awansu, Centrą Ostrów Wielkopolski pobudziły nadzieje kibiców Polonii 1908 Marcinków na odegranie przez kępiński zespół ważnej roli w nowym sezonie czwartej ligi. Kierunek z pewnością jest dobry, ale droga na ligowy szczyt na koniec rozgrywek będzie bardzo długi i wyboista. Początek sezonu w wykonaniu graczy z Alei Marcinkowskiego może się jednak podobać. Starcia z Victorią i Centrą pokazały między innymi, jak ważnym posunięciem było sprowadzenie z MKS-u Kluczbork Filipa Latuska.

~ BAS

Więcej w nr 31 (1440) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!