Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2019, 12:24
Dziś 4°C
Jutro 0°C
Sport
15 Maja, 2018

Piłka nożna: Mamy kolejną symulację składu IV ligi

W sezonie 2018/2019 dojdzie do drugiej w ciągu ostatnich lat reorganizacji rozgrywek. Wobec tego, po raz kolejny, sprawdzamy, jak – teraz, niemalże na finiszu rozgrywek – wyglądałyby składy w czwartej lidze.

W majowy długi weekend rozegrane zostały dwie kolejki ligowe znacząco przybliżając nas do końca sezonu. Rozstrzygnięcia w części rozgrywek mogą zapaść już w najbliższej serii gier, dlatego też zapraszamy na aktualną symulację lig. Przypomnijmy, że obecny sezon 2017/2018 rozpocznie reformę rozgrywek, wskutek której w Wielkopolsce prowadzone będą tylko rozgrywki jednej grupy czwartej ligi, a także powstaną nowe ligi międzyokręgowe. By lepiej zobrazować zmiany, przedstawiamy kolejną symulację, jak wyglądałyby poszczególne ligi, gdyby sezon zakończył się 2 maja.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!