Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ady, Celestyny, Ireneusza 7 Kwietnia 2020, 09:23
Dziś 15°C
Jutro 17°C
Sport
13 Lutego, 2020

Piłka nożna: Małe San Siro już tęskni

„Zawisza” ładuje akumulatory. Piłkarze harują, a działacze szykują ..niespodzianki. Już można obstawiać, która z gwiazd polskiej piłki uświetni swoją obecnością inaugurację nowego stadionu i z którą drużyną ekstraklasy zmierzy się wówczas „Zawisza”.

Piłkarska wiosna zacznie się dla „Zawiszy” w ostatni weekend marca. Cel na wiosnę jest jasny: awans! Wszyscy o tym dobrze wiedzą, i wszyscy ciężko pracują. Piłkarze – nad sportową formą, by udowodnić na boisku, że zasługują na grę w „okręgówce”. Natomiast działacze i sponsorzy zamierzają zadbać również o ..niespodziewane atrakcje dla …kibiców. Stadion wybudowano w ekspresowym tempie, więc aż kusi, by otworzyć go z pompą. I tak pewnie będzie, bo wróble ćwierkają, iż do Łęki przyjedzie zespół z ekstraklasy. Kiedy? Ba, to ma być przecież niespodzianka, więc wszystko we właściwym czasie – słyszymy dyplomatyczną odpowiedź. – I zaprosimy również gwiazdę polskiej piłki – nasz anonimowy informator mruga porozumiewawczo. Cóż, warto cierpliwie poczekać. Niedowiarkom przypomnijmy niegdysiejszą wizytę w Łęce gwiazdy Bundesligi i reprezentacji Polski. A ilu w nią wierzyło?

~ (ems)

Więcej w nr 7 (1364) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!