Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Błażeja, Margerity, Saturnina 29 Listopada 2020, 14:22
Dziś 1°C
Jutro 1°C
Sport
5 Listopada, 2020

Piłka nożna: Koronawirus torpeduje kolejny mecz Polonii

Sobotni wyjazdowy mecz kępnian z rezerwami KKS-u Kalisz ostatecznie się nie odbył, a wszystko z powodu kwarantanny, na której przebywają kaliscy piłkarze. Podopieczni Bogdana Kowalczyka nie mają ostatnio szczęścia do ligowego terminarza.

Pierwsza ligowa porażka Victorii Września stała się faktem. Drużyna Tomasza Bekasa najdłużej pozostawała niepokonana na zapleczu trzeciej ligi, ale imponująca seria została przerwana w piętnastym meczu przez wracającą do walki o fotel lidera Centrę Ostrów Wielkopolski. Porażkę lidera wykorzystał wicelider z Nowych Skalmierzyc. Pogoń pokonała w derbach regionu Ostrovię i do czterech punktów zmniejszyła dystans do otwierających tabelę graczy z Wrześni. Tymczasem szalejąca pandemia koronawirusa nie oszczędza kolejnych drużyn. W miniony weekend z powodu zagrożenia epidemicznego odwołano aż trzy mecze.

~ BAS

Więcej w nr 45 (1402) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!