Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 20 Stycznia 2022, 12:00
Dziś 1°C
Jutro -1°C
Sport
2 Grudnia, 2021

Piłka nożna: Kolejny mecz Polonii nie doszedł do skutku, nie było komu odśnieżyć boiska!

Za nami jesienne zmagania na boiskach czwartej ligi, która w ubiegły weekend rozpoczęła przerwę zimową i do grania powróci w marcu 2022 roku. Nie oznacza to jednak końca zmagań na zapleczu trzeciej ligi, bowiem jeszcze w tym roku część zespołów zacznie odrabiać ligowe zaległości z listopada.

Obiekty, w szczególności te piłkarskie, administrowane przez spółkę Projekt Kępno miały być sportową wizytówką Kępna. Miały, ale nie są, a na domiar złego od czasu do czasu stają się przyczyną kolejnych kompromitacji. Kępno, a właściwie Stadion Miejski ponownie znalazł się na ustach piłkarskiej Wielkopolski. Ale o naszym mieście niestety znów mówi się w kontekście skandalu i organizacyjnej żenady. W sobotę biało-niebiescy w ostatnim meczu rundy jesiennej mieli zagrać z SKP Słupca, ale do meczu nie doszło, bo w Kępnie nie było komu odśnieżyć boiska. Szkoda, że problemu nie widzi zarządzająca obiektem spółka Projekt Kępno. Z drugiej strony nie wymagajmy niemożliwego. Od dawna wiadomo, że poziom zarządzania kępińskim sportem (bynajmniej nie przez kluby) nie broni się na poziomie nawet elementarnej wiedzy i logiki.

~ BAS 

Więcej w nr 47 (1456) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!