Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ingi, Maurycego, Sambora 25 Października 2020, 14:29
Dziś 13°C
Jutro 16°C
Sport
29 Lipca, 2020

Piłka nożna: KKS zagra z Polonią o Puchar Polski w Wielkopolsce

Finałowy mecz Totolotek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim pomiędzy KKS-em Kalisz a Polonią Środa Wielkopolska odbędzie się w środę, 5 sierpnia, na Stadionie Miejskim w Kaliszu.

Poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. O trofeum w Wielkopolsce zagrają, podobnie jak przed rokiem, KKS Kalisz i Polonia Środa Wielkopolska. Finał pucharowych rozgrywek zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim przy ulicy Łódzkiej w Kaliszu, w środę, 5 sierpnia o godzinie 18. W poniedziałek piłkarze z Kalisza i Środy Wielkopolskiej poznali rywala, z którym przyjdzie im się zmierzyć w 1/32 finału Pucharu Polski w sezonie 2020/2021. Triumfator Pucharu Polski w Wielkopolsce zagra na tym etapie z Koroną Kielce, spadkowiczem z PKO Ekstraklasy.

~ BAS

Więcej w nr 31 (1388) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!