Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Gagrieli, Liwii, Leonarda 28 Lutego 2021, 07:45
Dziś 4°C
Jutro 6°C
Sport
21 Stycznia, 2021

Piłka nożna: Kępno i Leszno grały „najczyściej”

Kępnianie zajmują trzynastą pozycję w tabeli czwartej ligi na półmetku tych rozgrywek. Z kolei w klasyfikacji fair play piłkarze Polonii prezentują się zdecydowanie lepiej. Wspólnie z Polonią Leszno otwierają to zestawienie.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował klasyfikację Fair Play po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach. Na jej czele znajdują się piłkarze z Kępna i Leszna, którzy w tym sezonie mają na koncie trzydzieści trzy żółte kartki i jedną czerwoną. Trzeciej miejsce miejsce zajmuje Victoria Ostrzeszów, która w klasyfikacji Fair Play zgromadziła 114. punktów karnych (38 żółtych kartek). Tuż za podium znalazł się beniaminek z Wilczyna. Wilki w dotychczasowych meczach zgromadziły 117. punktów karnych. Na szarym końcu stawki znajduje się Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski. Jej piłkarze zobaczyli już sześćdziesiąt dziewięć żółtych i jedną czerwoną kartkę.

~ BAS

Więcej w nr 3 (1412) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!