Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Danuty, Daniela, Juliany 17 Lutego 2020, 07:30
Dziś 9°C
Jutro 10°C
Sport
16 Sierpnia, 2019

Piłka nożna: Drygas już po operacji, as Pogoni straci ponad pół roku

Kamil Drygas, wychowanek Marcinków Kępno, a obecnie kapitan Pogoni Szczecin, jest już po operacji rekonstrukcji więzadeł – poinformował szczeciński klub na swojej witrynie internetowej. W poniedziałek zawodnik Dumy Pomorza rozpoczął rehabilitację, która potrwa od 6 do 8 miesięcy.

Kamil Drygas jest już po operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowego i pobocznego w kolanie. Po otwarciu kolana potwierdziły się najgorsze diagnozy lekarzy. Podczas zabiegu zastosowano jednak jedną z najnowocześniejszych technik operacyjnych, a więc taką, dzięki której pacjent zachowuje częściowo lub całościowo swoje własne więzadło. W minioną sobotę wychowanek Marcinków opuścił klinikę, a w poniedziałek rozpoczął rehabilitację, która potrwa od 6 do 8 miesięcy. Kamil Drygas kontuzji doznał w spotkaniu z Arką Gdynia. Pogoń wygrała 2:0, ale oczy wszystkich były skierowane na stan zdrowia kapitana szczecinian. Pomocnik Pogoni Szczecin wystąpił w dwóch pierwszych meczach tego sezonu. Był wyróżniającym się piłkarzem zarówno w spotkaniu z Legią Warszawa, jak i z Arką Gdynia. Kamil Drygas kontuzję odniósł w najlepszym okresie swojej kariery. Miał fantastyczny poprzedni sezon. Zdobywał bramki, asystował, ale przede wszystkim był sercem i mózgiem zespołu. Przez media społecznościowe cały czas przelewa się rzeka życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. My również przyłączamy się do nich. Kamil całe Kępno czeka już na Twój powrót na boisko! „Drygi” trzymaj się!

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!