Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 01:47
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Sport
22 Września, 2021

Piłka nożna: Domowy marazm Polonii trwa

Nielba Wągrowiec, Centra Ostrów Wielkopolski i Unia Swarzędz przed rozpoczęciem ósmej serii gier zajmowały czołowe lokaty w tabeli. W weekend cała trójka dość niespodziewanie solidarnie pogubiła punkty. W stawce panuje ogromny ścisk, a dotychczasowe rozstrzygnięcia tylko potwierdzają, że na zapleczu trzeciej ligi każdy może wygrać z każdym.

Domowy marazm drużyny Tomasza Jaworskiego trwa. W klubie z Alei Marcinkowskiego niepokój i na boisku, i poza nim. W sobotę LKS Gołuchów ograł pogrążoną w kryzysie Polonię 1908 Marcinki 3:1 (1:1). Biało-niebiescy przegrali czwarty mecz w sezonie, w tym trzeci z rzędu na własnym stadionie. Porażka kępnian z LKS-em Gołuchów oznacza, że zespół z Kępna w dalszym ciągu czeka na pierwsze, domowe zwycięstwo w tym sezonie.

~ BAS

Więcej w nr 37 (1446) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!