Alfa, Leonii, Tytusa 20 Kwietnia 2024, 07:16
Jutro 5°C
24 Sierpnia, 2018

Piłka nożna: Debiut Kurzawy w Ligue1

Rafała Kurzawa zadebiutował w barwach Amiens SC.

Świbianin, uczestnik niedawnego mundialu w Rosji, wszedł na boisko w 71. minucie meczu drugiej kolejki Ligue1, a jego zespół przegrał przed własną publicznością z Montpellier HSC 1:2 (0:0). Były piłkarz Sokoła Świba, Zgody Olszowa i Marcinków Kępno pojawił się na boisku w momencie, gdzie jego zespół przegrywał 0:2. Ostatecznie gospodarze zdołali zdobyć tylko jedną bramkę, w 82. minucie z rzutu karnego. Jej autorem był Senegalczyk Moussa Konate, który zagrał na mundialu w końcówce meczu z Polską, wygranym przez reprezentację z Afryki 2:1.