Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Hilarego, Franciszki, Ksawery 4 Grudnia 2020, 00:48
Dziś 0°C
Jutro 6°C
Sport
28 Października, 2020

Piłka nożna: Chorzy zawodnicy w GKS-ie, Polonia znów nie wybiegła na boisko

W miniony weekend rozegranych zostało dziewięć z jedenastu zaplanowanych spotkań czternastej kolejki. W cieniu koronawirusa trwa korespondencyjny pojedynek o fotel lidera i przepustkę do trzeciej ligi. Póki co na najlepszej drodze do tego osiągnięcia jest lider z Wrześni, który systematycznie buduje swoją przewagę nad resztą stawki.

Koronawirus nie przestaje komplikować życia klubom i piłkarzom czwartej ligi. Z powodu pozytywnych wyników na Covid-19 odwołano dwa mecze czternastej serii gier. W weekend do skutku nie doszedł między innymi pojedynek Odolanovii Odolanów z Lubuszaninem Trzcianka. Przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono też w GKS-ie Dopiewo, z którym w sobotę miała zagrać Polonia Kępno. Piłkarze z Alei Marcinkowskiego w lidze będą mieć zatem kolejne zaległości do odrobienia. Także w poprzedniej kolejce biało-niebiescy nie mogli wystąpić, gdyż z zakażeniami zmagała się Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.

~ BAS

Więcej w nr 44 (1401) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!