Alfa, Leonii, Tytusa 19 Kwietnia 2024, 12:51
Dziś 8°C
Jutro 5°C
18 Września, 2018

Piłka nożna: Cały mecz Kurzawy w Bolonii, Polska remisuje z Italią

Udany debiut reprezentacji Jerzego Brzęczka. Pierwszy mecz reprezentacji narodowej pod wodzą nowego szkoleniowca zakończył się remisem 1:1.

Uznanie w oczach nowego selekcjonera Polski znalazł między innymi Rafał Kurzawa. Świbianin rozegrał w piątek pełne spotkanie i był z pewnością jedną z jaśniejszych postaci naszej reprezentacji. Dla byłego zawodnika Sokoła Świba, Zgody Olszowa i Marcinków Kępno był to piąty występ w narodowych barwach. Dodajmy, że bramkę dla biało-czerwonych zdobył w 40. minucie Piotr Zieliński. Włosi wyrównali w 78. minucie po bramce Jorginho z rzutu arnego.