Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Michaliny, Michała, Piotra 19 Października 2021, 21:03
Dziś 16°C
Jutro 18°C
Kultura i oświata
1 Lipca, 2021

Perzów: Zakończenie roku z nagrodami

25 czerwca 2021 r. uczniowie Zespołu Szkół w Perzowie oraz Zespołu Szkół w Trębaczowie w uroczysty sposób pożegnali rok szkolny 2020/2021.

W szkolnej akademii brali udział: uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: wójt gminy Perzów Danuta Froń i przedstawiciel Towarzystwa Rozwoju Gminy Perzów - Dominika Drapiewska. Obecność pań wiązała się z niespodziankami dla uczniów. Dzieci wyróżniające się w nauce otrzymały z rąk wójt stypendia naukowe. W tym roku zaplanowana kwota w budżecie wynosiła 10 tys. zł. Wójt rozdysponowała zaplanowaną kwotę na poszczególne placówki zgodnie z propozycjami dyrektorów szkół, którzy złożyli stosowne wnioski do Urzędu Gminy, tj. Zespołu Szkół w Trębaczowie i Perzowie. Uczniowie za wyniki w nauce oraz wysokie osiągnięcia sportowe otrzymali nagrody finansowe. W Zespole Szkół w Perzowie otrzymało 28 osób, a w Zespole Szkół w Trębaczowie 18 wychowanków. Łącznie stypendia otrzymało 46 uczniów. Przyznano również specjalną nagrodę, wyróżnienie wójta gminy Perzów, którą otrzymali: Aleksandra Snopek oraz Dawid Brzeziński.

~ Oprac. m

Więcej w nr 25 (1434) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!