Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Leszka, Tamary 3 Czerwca 2020, 18:40
Dziś 14°C
Jutro 19°C
Perzów
16 Stycznia, 2019

Perzów: Wielkie granie w Perzowie

Gmina Perzów po raz kolejny włączyła się do wspólnego grania podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku Orkiestra zbierała pieniądze dla najmłodszych na zakup specjalistycznego sprzętu, który umożliwi prowadzenie najbardziej skomplikowanych badań ratujących zdrowie i życie małych pacjentów. Zbiórkę pieniędzy prowadziło 12 wolontariuszy: Angelika Pilawska, Martyna Misiak, Maciej Bednarek, Miłosz Klimek, Roksana Kubik, Karolina Kopacka, Oliwia Froń, Justyna Wyrwas, Maciej Leśniarek, Jagoda Hoja, Weronika Szymczak i Oliwia Nędza. W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie odbyła się impreza połączona z licytacją orkiestrowych gadżetów.
Podczas imprezy na scenie pojawiło się wielu wykonawców. Wystąpili młodzi muzycy z sekcji gitarowej i wokalnej działających przy GOK, przygotowani przez instruktora Jakuba Zapolnego. Zebrani goście mogli również wysłuchać koncertu zespołu „Perzowianie”, a także chóru dziewcząt z Zespołu Szkół w Perzowie i Zespołu Szkół w Trębaczowie prowadzonych przez instruktora Grzegorza Góreckiego. Punktem kulminacyjnym imprezy była, oczywiście, licytacja orkiestrowych gadżetów, której atmosferę skutecznie podgrzewała zgromadzona publiczność.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 3 (1309) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!