Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 05:37
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Perzów
9 Listopada, 2017

Perzów: „Warzywny Dzień” w Perzowie

W przedszkolu w Perzowie odbył się „Warzywny Dzień”.

Środa – 25 października, była w naszym przedszkolu „Warzywnym Dniem”, podczas którego na dzieci i zaproszonych rodziców czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Przedszkolacy pod czujnym okiem pań przygotowały na wesoło inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Nasi artyści zachwycili przybyłych gości swoim występem, poczuciem humoru, jak i niezwykłą dziecięcą szczerością. W ciągu całego dnia odbyły się liczne zabawy, oczywiście z warzywami w roli głównej, a przedszkolna kuchnia serwowała przepyszny sok warzywny.
To już kolejne nasze przedsięwzięcie poświęcone zdrowemu żywieniu w ramach realizacji programu „Wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki”. Poprzez pokaz, zabawę i doświadczanie dzieci mają świadomość konieczności spożywania warzyw i ich przetworów. Doskonałym zakończeniem spotkania było wykonanie przez dzieci i rodziców kukiełek z warzyw.
W tym wyjątkowym dniu oprócz rodziców towarzyszyły dzieciom: dyrektor Zespołu Szkół w Perzowie – Barbara Maras i wójt gminy Perzów – Danuta Froń. Nad organizacją czuwały: Katarzyna Dirbach i Halina Kozłowska.

~ Oprac. m

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!