Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny 5 Lipca 2020, 18:56
Dziś 22°C
Jutro 19°C
Sport
10 Stycznia, 2018

Perzów: Uczniowie kibicują z klasą

Po raz kolejny uczniowie szkół z terenu gminy Perzów wzięli udział w akcji „Kibicuj z klasą”.

Uczniowie szkół z terenu gminy Perzów w ramach akcji „Kibicuj z klasą” dopingowali piłkarzy Lecha Poznań podczas meczu Ekstraklasy z Cracovią. Wyjazd do Poznania zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego odbył się w niedzielę, 10 grudnia 2017 r.
Propozycja wyjazdu spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem. Chęć wzięcia udziału w wyprawie zgłosiło ponad 120 młodych kibiców ze wszystkich szkół z terenu gminy Perzów oraz z zaprzyjaźnionej szkoły z Nowej Wsi Książęcej. - To już tradycja, że na mecze „Kolejorza” uczniowie z gminy Perzów jeżdżą bardzo chętnie, a takie akcje jak „Kibicuj z klasą” bardzo w tym pomagają – mówi Przemysław Tomaś, organizator wyjazdu, który przy wsparciu grupy uczniów: Martyny Misiak, Dagmary Moś, Angeliki Pilawskiej, Patryka Moś, Pawła Marony, Miłosza Kubika i Dawida Karnasiewicza realizował projekt edukacyjny. Do zadań grupy projektowej należało m. in.: przygotowanie regulaminu projektu, opracowanie i wdrożenie zasad bezpiecznej podróży oraz pobytu na stadionie, jak również zapewnienie niezapomnianej oprawy wyjazdu: malowania twarzy, inicjowania klubowych przyśpiewek, a także przygotowanie okolicznościowej gazetki szkolnej i prezentacji multimedialnej po zakończonym wyjeździe.
Niepowtarzalna atmosfera stadionu przy ulicy Bułgarskiej po raz kolejny udzieliła się grupie, która mimo grudniowego chłodu od pierwszej do ostatniej minuty, wspólnie z ponad 20-tysięcznym tłumem kibiców, gorąco dopingowała piłkarzy Lecha. Ostatecznie poznaniacy pokonali Cracovię 1 : 0 po golu Emira Dilavera.
Uczestnicy wyjazdu składają gorące podziękowania panu P. Tomasiowi oraz grupie projektowej za zorganizowanie udanej wyprawy, a także nauczycielom wychowania fizycznego, rodzicom i wszystkim zaangażowanym w organizację wyjazdu.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!