Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agnieszki, Amalii, Czecha 20 Kwietnia 2021, 18:39
Dziś 13°C
Jutro 14°C
Perzów
23 Grudnia, 2020

Perzów: Święta, święta, święta…

Przed nami te radośniejsze dla Polaków święta. Już od kilku dni trwają przygotowania, aby nastąpił magiczny czas bożonarodzeniowy.

Świąteczną atmosferę będą wspomagać iluminacje świetlne i dekoracje, które w tym roku stanęły również przy budynku Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie. Można je zatem podziwiać podczas zimowych spacerów. Iluminacja obiektu jest dla niego jak tchnienie nowego życia. To życie zaczyna się po zmroku. Kiedy gaśnie słońce i zapalają się światła: uliczne latarnie i oświetlenia budynków, na architekturę spływa drugie piękno. Aglomeracje nabierają zupełnie nowego kształtu, emanując – niedostrzegalnym za dnia – blaskiem. Wójt Danuta Froń od 7 grudnia br. zaprasza mieszkańców i gości odwiedzających gminę Perzów do spacerów i podziwiania świątecznych iluminacji.

~ Oprac. m

Więcej w nr 52 (1409) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!