Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Izodory, Wacławy 4 Kwietnia 2020, 23:57
Dziś 9°C
Jutro 12°C
Sport
26 Kwietnia, 2018

Perzów: Powiatowy finał turnieju Orlika

17 kwietnia 2018 r. na boisku „Orlik” w Perzowie rozegrany został
II etap finału powiatu kępińskiego Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018.

W turnieju piłkarskim chłopców rocznika 2005 i młodszych wystartowały cztery najlepsze zespoły powiatu, które zakwalifikowały się wcześniej do finału. Na boisku w Perzowie zmierzyli się piłkarze kępińskich szkół podstawowych nr 1 i nr 3 oraz podstawówek z Bralina i Baranowa.
Drużyny rozegrały mecze w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie najlepszym zespołem okazał się team z SP 1 nr w Kępnie, a na kolejnych stopniach podium znalazły się zespoły reprezentujące SP w Bralinie i SP w Baranowie.
Po zakończeniu turnieju wójt gminy Perzów Danuta Froń wręczyła wszystkim drużynom, puchary, dyplomy i piłki.
Z ramienia Szkolnego Związku Sportowego „Wielkopolska” organizacją turnieju zajął się koordynator sportu Przemysław Tomaś. Współorganizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Perzowie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Kultury, Publiczna Biblioteka w Perzowie oraz Zespół Szkół w Trębaczowie.
IX edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika objęta została Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a jego oficjalnym partnerem jest Lech Poznań.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!