Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 24 Kwietnia 2019, 12:12
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Kultura i oświata
10 Sierpnia, 2018

Perzów: Półmetek wakacji za nami

Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie wraz z Biblioteką Publiczną przygotował wiele atrakcji dla starszych i młodszych mieszkańców spędzających wakacje na terenie gminy.

W lipcu dzieci mogły bawić się w kalambury, oglądać bajki, grać na konsoli Xbox czy tworzyć prace plastyczne w plenerze.
To jednak nie koniec, bowiem na drugą połowę wakacji przygotowano dla mieszkańców fantastyczne niespodzianki.
17 sierpnia wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w seansie filmowym „pod chmurką”. Kino plenerowe to świetna alternatywa dla miłośników dobrego filmu.
Natomiast na zakończenie wakacji, 29 sierpnia, w godz. 15.00–20.00, na terenach rekreacyjnych przy GOK odbędzie się Turniej Laser Tag, nazywany laserowym paintballem. - To najnowocześniejsza odmiana, symulacja pola walki, która pozwala przenieść grę komputerową do realnego świata. W grze mogą brać udział dzieci od lat 8, młodzież i dorośli. Gra pozwoli uczestnikom wczuć się w sytuację żołnierza na polu bitwy. Zachęcamy do wspólnej zabawy – informuje dyrektor GOK w Perzowie Monika Domagała.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!