Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anatola, Leszka, Tamary 3 Czerwca 2020, 16:55
Dziś 14°C
Jutro 19°C
Perzów
28 Listopada, 2019

Perzów: Podjęli uchwały podatkowe

X sesja Rady Gminy Perzów.

Perzowscy radni po raz dziesiąty w tej kadencji obradowali w poniedziałek, 18 listopada 2019 r.
Po wysłuchaniu sprawozdań wójt gminy Perzów Danuty Froń i przewodniczącego Rady Gminy Perzów Przemysława Łytki z działalności w okresie międzysesyjnym radni podjęli szereg uchwał przewidzianych w porządku obrad, w tym określających wysokość stawek podatkowych na 2020 rok.
Podjęto uchwałę w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy Gminy Perzów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok. Przyjęty program został poddany konsultacjom w terminie od 30 września do 21 października 2019 r. Dokument ten określa w perspektywie rocznej cele, zasady, przedmiot i formy współpracy, a także obszary i priorytetowe zadania publiczne realizowane w ramach współpracy Gminy z organizacjami pozarządowymi, prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie gminy i na rzecz jej mieszkańców. Na realizację zadań publicznych objętych niniejszym programem planuje się przeznaczyć kwotę 77.000,00 zł. Dzięki tym środkom realizowane będą zadania w ramach otwartego konkursu ofert.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 48 (1354) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!