Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Laury, Rogera 14 Listopada 2018, 14:33
Dziś 8°C
Jutro 8°C
Sport
18 Lipca, 2018

Perzów: Olimpijskie szlify przedszkolaków

Imprezą sportową, której nie mogli doczekać się najmłodsi mieszkańcy gminy Perzów, była II Olimpiada Przedszkolaków.

W sportowej rywalizacji, zorganizowanej 14 czerwca 2018 r., uczestniczyły dzieci ze wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych gminy. O olimpijskie laury walczyły przedszkolaki z Perzowa, Słupi, Turkowych, Miechowa i Trębaczowa.
Impreza został uroczyście otwarta przez wójt gminy Perzów Danutę Froń oraz dyrektora Zespołu Szkół w Trębaczowie Artura Tokarza.
Na najmłodszych czekały ciekawe konkurencje sportowe, piknik z dmuchanymi zamkami oraz niespodzianki i prezenty.
Pomysłodawcą Olimpiady Przedszkolaków był nauczyciel wychowania fizycznego z Publicznego Gimnazjum w Perzowie Przemysław Tomaś, zaś w jej organizację zaangażowali się pracownicy: Urzędu Gminy w Perzowie, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury, Zespołu Szkół w Trębaczowie oraz Zespołu Szkół w Perzowie. Organizatorzy uzyskali też finansowe wsparcie sponsorów.
Złote medale przedszkolakom wręczyły: dyrektor ZS w Perzowie Barbara Maras, kierownik GOPS Ewa Marzec, dyrektor GOK Monika Domagała oraz sekretarz UG w Perzowie Weronika Urbańska.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!