Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2021, 23:15
Dziś -13°C
Jutro -8°C
Kultura i oświata
2 Stycznia, 2019

Perzów: Olga Bończyk oczarowała perzowian

15 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie odbył się koncert, którego gwiazdą była znana aktorka i wokalistka Olga Bończyk.

Na początku muzycznego wydarzenia w Perzowie udanego wieczoru licznie gromadzonej w sali GOK publiczności życzyła wójt Danuta Froń. Życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia złożyła zebranym wiceminister Andżelika Możdżanowska.
Zanim na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, wystąpiły dziewczęta z Zespołów Szkół w Perzowie i Trębaczowie, wprowadzając mieszkańców i gości w prawdziwie świąteczny nastrój. Na twarzach zebranych pojawił się uśmiech podczas występu uroczych aniołków Antoniny Grzegorek, Justyny Jerczyńskiej i Jagody Czajkowskiej.
Anielskie pastorałki były uroczym preludium do występu Olgi Bończyk. Utalentowana aktorka i wokalistka zachwyciła swoim głosem oraz zaprezentowanym repertuarem. Słuchacze bardzo emocjonalnie reagowali na wykonywane tego wieczoru utwory. Na ich twarzach malowały się zarówno radość, jak i wzruszenie. Talent, klasa i ciepło emanujące od artystki sprawiły, że brawom i bisom nie było końca. W podziękowaniu za dostarczone wrażenia artystka otrzymała bukiet kwiatów. Po swoim występie rozdawała autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.
Organizatorem wydarzenie był Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 1 (1307) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!