Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Laury, Rogera 14 Listopada 2018, 14:40
Dziś 8°C
Jutro 8°C
Kultura i oświata
19 Października, 2018

Perzów: Nagrodzono projekty przedszkola i biblioteki

Przedszkole w Perzowie oraz Biblioteka Publiczna w Perzowie laureatami konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”.

8 października 2018 r. podczas uroczystej gali podsumowującej XIX edycję konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” zorganizowanej przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu rozdano nagrody finansowe laureatom konkursu.
Bardzo wysoko ocenione zostały projekty z gminy Perzów.
Najwyższą nagrodę w wysokości 10.000,00 zł otrzymało Przedszkole w Perzowie za projekt „Hotelowy Raj – o pszczoły i owady dbamy, łąkę i domki hotelowe dla nich mamy”.
Natomiast nagrodę finansową w wysokości 2.000,00 zł otrzymała Biblioteka Publiczna w Perzowie za projekt pn. „Z lasem za pan brat”.
Nagrody z rąk Marzeny Wodzińskiej, członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego odebrały: dyrektor Zespołu Szkół w Perzowie Barbara Maras oraz dyrektor Biblioteki Publicznej Natalia Kowalczyk w towarzystwie wójta gminy Perzów Danuty Froń i przewodniczącej Rady Gminy Renaty Włodarczyk.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!