Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jadwigi, Leonarda, Teresy 15 Października 2018, 15:52
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Sport
15 Maja, 2018

Perzów: Grali dla Michała

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Perzów.

3 maja na boisku Orlik w Perzowie odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Perzów. Drużyny biorące udział w turnieju grały dla Michała, mieszkańca Perzowa.
Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 zespołów: Oscypek Zakopane – Orlik Perzów, Dajcie Nam Wygrać - Bralin, Łokieć Ośmiornicy – Orlik Perzów, Domasłów, Tiger Team – Utrata, OSP Perzów, Miechów, Akademia Lotników - Nowa Wieś Książęca, Gimnazjum Perzów, Linneo – Perzów. Sędzią turnieju był Dariusz Bęś.
Rozgrywki zakończyły się po północy, a zacięta rywalizacja zespołów piłkarskich wyłoniła zwycięzców.
Wygrała drużyna OSP Perzów, za którą uplasował się braliński team Dajcie Nam Wygrać. Trzecie miejsce zajęli piłkarze reprezentujący Gimnazjum Perzów, a na czwartej pozycji znalazła się drużyna Łokieć Ośmiornicy – Orlik Perzów.
Wybrano najlepszego strzelca, został nim Patryk Moś z Gimnazjum Perzów oraz najlepszego bramkarza - Artura Greczyńskiego z OSP Perzów.
Organizatorami turnieju byli: GOK w Perzowie, lokalni animatorzy Orlika oraz Urząd Gminy w Perzowie, z ramienia którego nad wszelkimi sprawami formalno-organizacyjnymi czuwała sekretarz gminy Weronika Urbańska, pomysłodawczyni i inicjatorka turnieju. - Bardzo dziękuję wszystkim zespołom, które wzięły udział w turnieju i w ten sposób wsparły zbiórkę – powiedziała W. Urbańska. - Jest to bardzo szlachetna postawa sportowców, z którymi spotykamy się nie po raz pierwszy. Turniej charytatywny jest już 6. tego typu imprezą. Dziękujemy również mieszkańcom i kibicom, którzy dołożyli swoją cegiełkę – dodała sekretarz gminy.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!