Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 01:28
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Rozrywka
10 Czerwca, 2021

Perzów: Dzień Dziecka na wesoło

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla dzieci w każdym wieku. W tym roku, po tak długiej nieobecności uczniów w szkołach, dzieci z gminy Perzów postanowiły spędzić ten dzień w miłej atmosferze i na wesoło.

Najistotniejszym celem tego święta była integracja oraz aktywność wszystkich zespołów klasowych. Dlatego też uczniowie mieli mnóstwo okazji, aby odbudować relacje koleżeńskie i sprawdzić swoje możliwości fizyczne podczas wykonywania zadań.
W Zespole Szkół w Trębaczowie z humorem i uśmiechem dzieci i młodzież rozpoczęli dzień. W tym dniu odbyły się gry i zabawy dla wszystkich przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. W przedszkolu grupy starszaków i młodszych dzieci bawiły się na świeżym powietrzu. Odbyły się zabawy z chustą i piłkami, zawody w skokach w workach oraz bieg z jajkiem na czas. Tymczasem w szkole odbył się konkurs na najciekawszy strój bajkowy wśród młodszych dzieci klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego. Jury przyznało w każdej klasie słodkie nagrody. Jednocześnie kolejnych zwycięzców wyłoniono głosami publiczności. Następnie odbyły się zabawy i taniec przy skocznej muzyce, a na koniec zorganizowano zawody sportowe na boisku szkolnym. Po zakończonych zabawach na wszystkich czekały smaczne kiełbaski z grilla.

~ Oprac. m

Więcej w nr 22 (1431) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!