Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agaty, Dalii, Sobiesława 7 Grudnia 2019, 17:56
Dziś 7°C
Jutro 7°C
Sport
3 Lipca, 2019

Perzów: Dni Gminy Perzów pełne atrakcji

Od 21 do 23 czerwca br. odbywały się urodzinowe imprezy dedykowane gminie. Doskonała pogoda oraz wiele atrakcji sprawiło, że tegoroczne Dni Gminy Perzów 2019 zdecydowanie należały do udanych.

21 czerwca br. w Domu Seniora w Domasłowie przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Perzów spotkały się na wieczorku świętojańskim. Każde Koło przygotowało na tę okazję tradycyjny wieniec świętojański, których zdjęcia można podziwiać w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Poza tym panie miło spędziły czas przy kolacji świętojańskiej.
22 czerwca br. upłynął pod znakiem przebojów i dobrej zabawy. Oficjalnego otwarcia imprezy, odbywającej się na boisku przy GOK w Perzowie, dokonała wójt gminy Perzów Danuta Froń. Na scenie jako pierwsze zaprezentowały się dziewczęta z sekcji wokalnej prowadzonej przez Jakuba Zapolnego: Aleksandra Capenko, Weronika Pietrus i Ania Morańska oraz Konrad Piórkowski z Ośrodka Kultury w Dziadowej Kłodzie czy też Milena Dyla, laureatka m.in. Międzynarodowego Konkursu Piosenki i Tańca w Koninie, na co dzień ćwicząca swój wokal w Centrum Kultury w Sycowie.
Jedną z największych muzycznych atrakcji był koncert zespołu disco polo „Power Play”. Zespół przyciągnął mieszkańców, nie tylko z gminy Perzów. Na scenie było energicznie i żywiołowo. Wokalista wraz z zespołem swoimi przebojami porwał widzów do tańca oraz wspólnego wykonywania znanych hitów, np. „Pendolino” czy „Co ma być to będzie”. O zmierzchu pojawił się C-BOOL – DJ robiący zawrotna karierę w Polsce i za granicą.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 27 (1333) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!