Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dominiki, Dominika, Protazego 5 Sierpnia 2020, 03:37
Dziś 15°C
Jutro 21°C
Perzów
2 Lipca, 2020

Perzów: Absolutorium dla wójta

Wszyscy radni, obecni na XVII sesji, jednogłośnie udzielili wójtowi gminy Perzów wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2019 rok.

Sesja absolutoryjna odbyła się 22 czerwca 2020 r. w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury. W obradach wzięło udział 14 radnych. Przewodniczący Przemysław Łytka punktualnie o godz. 15:00 otworzył obrady sesyjne. Nikt z radnych, ani uczestnicząca w niej wójt Danuta Froń nie zgłosili zmian do porządku obrad sesji, więc jej przebieg odbył się zgodnie z planem.
Najważniejszym tematem absolutoryjnej sesji było podsumowanie ubiegłego roku budżetowego. Informacje o kondycji naszej gminy – jej finanse, działania inwestycyjne, zadania z zakresu ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, oświaty, kultury, zdrowia, bezpieczeństwa i porządku oraz wielu innych zagadnień zawarte zostały w obszernym „Raporcie o stanie gminy w 2019 r.”

~ Oprac. m

Więcej w nr 27 (1384) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!