Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Januarego, Konstancji, Leopolda 20 Września 2020, 09:22
Dziś 19°C
Jutro 19°C
Łęka Opatowska
20 Grudnia, 2017

Opatów: W świątecznej atmosferze

W Opatowie po raz drugi zorganizowany został jarmark bożonarodzeniowy.

W niedzielne popołudnie, 3 grudnia, w sali gimnastycznej w Opatowie odbyła się po raz drugi impreza zatytułowana „Jarmark bożonarodzeniowy”. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami wydarzenia były osoby zrzeszone w Kole Gospodyń Wiejskich oraz Opatowskim Stowarzyszeniu Kulturalno-Sportowym.
Wielu mieszkańców gminy Łęka Opatowska skorzystało z okazji wzięcia udziału w jarmarku, którego muzyczną ozdobą był występ uczniów Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Opatowskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego. Artyści zaśpiewali tradycyjne polskie kolędy i pastorałki. Atrakcją był również spektakl w wykonaniu dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej w Opatowie. Młodych aktorów nagrodzono wielkimi brawami, doceniając nie tylko ich wkład pracy, ale także zaangażowanie i grę aktorską. Zachwycały piękne stroje i dekoracja.
Jarmark obfitował w świąteczne ozdoby - stroiki i bombki. Oferowano bożonarodzeniowe rozmaitości, potrawy, ciasta, pierniki oraz wiele artykułów kojarzonych z tradycją świąt Bożego Narodzenia. Liczne atrakcje, dobre jedzenie, muzyka, wspaniała atmosfera sprawiły, że tegoroczny jarmarku zaliczyć można do bardzo udanych.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!