Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 21:46
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Łęka Opatowska
17 Stycznia, 2018

Opatów: Samochód uderzył w drzewo

Wypadek z udziałem samochodu osobowego na drodze Opatów – Łęka Opatowska.

2 stycznia br., o godz. 7.39, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego na drodze Opatów – Łęka Opatowska.
Pojazd uderzył w drzewo, a kierująca została zakleszczona w pojeździe. - Strażacy zabezpieczyli miejsce działań, a następnie przystąpili do wykonania dostępu do poszkodowanej, która znajdowała się wewnątrz pojazdu. Kobieta była przytomna. Po usunięciu drzwi z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych ewakuowano poszkodowaną bezpośrednio na nosze, a następnie udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy – relacjonuje rzecznik prasowy KP PSP Kępno kpt. Jarosław Kucharzak. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał poszkodowaną do szpitala. Po czynnościach policji pomoc drogowa zabrała uszkodzony samochód.
Na miejscu działali policjanci, ratownicy medyczni oraz 4 zastępy straży pożarnej: dwa z JRG Kępno oraz po jednym z OSP Łęka Opatowska i OSP Opatów.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!