Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Eustachego, Faustyny, Renaty 20 Września 2020, 16:07
Dziś 14°C
Jutro 23°C
Łęka Opatowska
22 Grudnia, 2017

Opatów: Podpisali umowę z wykonawcą

Przebudowa dróg gminnych na osiedlu w Opatowie.

12 grudnia 2017 r. pomiędzy Gminą Łęka Opatowska reprezentowaną przez wójta Adama Kopisa oraz skarbnika gminy Alinę Brząkała, a PPHU INKADRO Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim została podpisana umowa na wykonanie zamówienia pn. „Przebudowa dróg gminnych – ul. Konopnickiej, ul. Sienkiewicza i ul. Reymonta (II etap) w Opatowie o łącznej długości 391 mb wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej”.
Do głównych zadań wykonawcy należy: wykonanie robót ziemnych, montaż krawężników i oporników betonowych na ławie betonowej z oporem, ułożenie podbudowy z chudego betonu, ułożenie dolnej i górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego, ułożenie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki brukowej betonowej oraz wykonanie sieci kanalizacji deszczowej.
Zgodnie z podpisaną umową wszystkie prace mają zostać zakończone do połowy kwietnia 2018 roku, a ich całkowita wartość wyniesie 753.077,11 zł brutto. Nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji prowadzić będzie mgr inż. Marek Kozioł.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!