Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Eustachego, Faustyny, Renaty 20 Września 2020, 09:41
Dziś 14°C
Jutro 23°C
Sport
25 Października, 2019

Opatów: Dyskoteka na dwóch kółkach

Piękna pogoda towarzyszyła 150 uczestnikom rajdu rowerowego „W rytmie disco mogę wszystko”, zorganizowanego w niedzielę, 13 października 2019 r., przez Opatowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe.

To była prawdziwa gratka dla miłośników dwóch kółek i świetnej zabawy, bowiem warunkiem udziału w imprezie było posiadanie elementów stroju i akcesoriów kojarzących się z muzyką disco.
Od kilku lat zauważalny stał się renesans roweru jako środka lokomocji. Wiele osób zrozumiało, że pozwala on wspaniale łączyć aktywność ruchową z poznawaniem ciekawych miejsc, a przy tym jest przyjazny środowisku. Właśnie to postanowili wykorzystać organizatorzy rajdu rowerowego w rytmie disco, który zorganizowany został przez Opatowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe przy wsparciu finansowym samorządu wojewódzkiego.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 43 (1349) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!