Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antonii, Ignacego, Wiktora 17 Października 2019, 15:55
Dziś 18°C
Jutro 18°C
Sport
22 Marca, 2019

Mnichowice: Mieszkańcy rywalizowali

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bralin.

W sali Domu Ludowego w Mnichowicach odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bralin. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali wójt Piotr Hołoś oraz sołtys sołectwa Mnichowice Małgorzata Klofta, życząc wszystkim zawodnikom wspaniałej sportowej rywalizacji i powodzenia w rozgrywkach turniejowych. Do rywalizacji przystąpiło 28 uczestników, a zawody zostały podzielone na 4 kategorie.
Fundatorem pucharów i dyplomów była Gmina Bralin, a świetna organizacja zawodów to zasługa sołtys M. Klofty, prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Mnichowicach Karola Mąki oraz mieszkańców sołectwa. Na wszystkich zawodników biorących udział w zawodach czekał ciepły napój i posiłek oraz ciasto przygotowane przez organizatorów, a dodatkowo najmłodsi uczestnicy sportowej rywalizacji otrzymali drobny słodki upominek.

~ M. Gudra

Więcej w nr 12 (1318) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!