Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 20:40
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Sport
14 Października, 2021

Mikorzyn: Wiedzą, jak ważny jest sport!

IV Mała Olimpiada Sportowa w Mikorzynie pn. „Sport skarbcem wartości”.

Już czwarty raz uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Kępno – SP Mikorzyn, SP Olszowa, SP Świba, SP Hanulin, SP Krążkowy, SP nr 1 Kępno i SP nr 3 Kępno – oraz przedstawiciele Szkoły Specjalnej w Słupi pod Kępnem rywalizowali podczas IV Małej Olimpiady Sportowej, która odbyła się 1 października br. przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mikorzynie. IV Mała Olimpiada sportowa to wydarzenie cykliczne, które pozwala wykorzystać boisko wielofunkcyjne przy szkole w Mikorzynie, z którego korzystają dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Mikorzyna.
Olimpiada zorganizowana została przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły „Otwarte Drzwi” w Mikorzynie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Mikorzynie. Dofinansowana była przez Urząd Miasta i Gminy Kępno w ramach zadania: „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”.

~ KR

Więcej w nr 40 (1449) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!