Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 13:54
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Sport
3 Października, 2019

Łęka Opatowska: Rajd rolkarzy w rytmie disco

Już po raz trzeci Opatowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe umożliwiło fanom rolek spędzenie niedzielnego popołudnia w ciekawy i radosny sposób.

Trasa rajdu pod nazwą „W rytmie disco mogę wszystko” przebiegała ulicami gminy Łęka Opatowska, wzbudzając duże zainteresowanie mieszkańców, którzy licznie kibicowali rolkarzom. Uczestnicy wydarzenia prezentowali się wspaniale w kolorowych strojach w stylu disco.
Wystartowano z parkingu przy sali sportowej w Łęce Opatowskiej, jadąc w kierunku miejscowości Opatów, Trzebień, Biadaszki, a barwna parada zakończyła się na placu przy Ośrodku Edukacyjno-Naukowym w Ustroniu. Rolkarze łącznie pokonali ponad 15 km.
Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkowe gadżety w stylu disco. Peleton prowadził wodzirej, który przezabawnie komentował i mobilizował jadących miłośników łyżworolek do wspólnej zabawy. Jak na temat rajdu przystało, rolkarzom towarzyszyła przez cały czas muzyka disco, a na postojach nie zabrakło wspólnych „disco wygibasów”, do których zachęcał niezmordowany animator Mateusz.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 40 (1346) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!