Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2021, 22:51
Dziś -13°C
Jutro -8°C
Sport
14 Marca, 2019

Łęka Mroczeńska: Szalone donaborowianki

5 i 6 marca br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łęce Mroczeńskiej rozegrano Półfinały Powiatu Kępińskiego w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców. Dwie najlepsze ekipy z każdej kategorii wywalczyły awans do finałów, które odbyły się w Rychtalu. Tam gminę Baranów reprezentowali siatkarze z Łęki Mroczeńskiej oraz siatkarki z Donaborowa. Miłą niespodziankę sprawiły dzielne donaborowianki, które w tych zawodach zdobyły brązowy medal.

W rozgrywkach półfinałowych w Łęce Mroczeńskiej rywalizowały cztery teamy: dziewczęta – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kępnie, Szkoła Podstawowa w Bralinie, Szkoła Podstawowa w Donaborowie i Szkoła Podstawowa w Baranowie oraz chłopcy – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kępnie, Szkoła Podstawowa w Trzcinicy, Szkoła Podstawowa w Bralinie i Szkoła Podstawowa w Łęce Mroczeńskiej.

~ ems

Więcej w nr 11 (1317) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!